SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
DHL
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΠΑΛΑΜΗΔΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ

Πέμπτη, 14 Οκτωβρίου 2021

Με Κορωνίδα Κοιλάδας την Κυριακή ο Παναργειακός - Όλοι οι αγώνες των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:07:00 μ.μ. | | | |
Με Κορωνίδα Κοιλάδα την Κυριακή ο Παναργειακός - Όλοι οι αγώνες των ομάδων της ΑργολίδαςΓια το πρωτάθλημα της Α1 κατηγορίας ο Παναργειακός υποδέχεται για την 5η αγωνιστική την Κορωνίδα Κοιλάδας.

Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Οκτωβρίου στις 16:00 στο ΔΑΚ Άργους

Όλοι οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Οκτωβρίου των ομάδων της Αργολίδας για τα πρωταθλήματα της Α1 και της Α2 κατηγορίας
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο16/10/2116:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/10/2116:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Γεώργας Κ., Αργυρόπουλος Α.
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ.
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/10/2116:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00Κόλλιας Γ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
(Παρατηρητής Δ: Καραγεώργος Ανδρέας)
6.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή17/10/2116:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/10/2116:00Μαρινόπουλος Π., Ορφανός Β., Φιλιππόπουλος Κ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή17/10/2111:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Βλαντούσης Ν.
10.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/10/2111:00Ρούσσης Σ., Δαγρέ Μ., Κουτσούκος Γ.
11.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00Τσατσούλη Β., Δημητρόπουλος Π., Φλεβάρης Ι.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή17/10/2111:00Σιαχάμη Α., Δημητρόπουλος Π., Τσατσούλη Β.
13.Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/10/2116:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Δαγρέ Μ.
14.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Στατεράς Π., Κορολής Β.
15.ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/10/2116:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Κυμπουρόπουλος Δ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/10/2116:00Ζώης Μ., Δρούζας Α., Μακρής Ν.
17.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/10/2116:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Κυμπουρόπουλος Δ.

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ