ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΚΑΦΕΣ - ΣΦΟΛΙΑΤΕΣ

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 27-28/11 των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:11:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 27-28/11 των ποδοσφαιρικών ομάδων της ΑργολίδαςΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας των αγώνων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 27 και 28 Νοεμβρίου:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο27/11/2115:00Δρούζας Χ., Τσατσούλη Β., Κόλλιας Δ.Αναβλήθηκε
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο27/11/2115:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Μπέγκος Α.2-4
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Ορφανός Β.2-1
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/11/2116:00Αθανασόπουλος Β., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.8-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/11/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.0-1
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.1-5
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή28/11/2115:00Δρούζας Χ., Δρούζας Α., Μακρής Ν.2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή28/11/2110:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Ξερούλης Χ.0-1
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή28/11/2111:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π.2-0
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/11/2115:00Ζώης Μ., Βλάχος Α., Βλαντούσης Ν.0-4
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο27/11/2115:00Ζώης Μ., Δρούζας Α., Κυμπουρόπουλος Δ.4-1
12.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο27/11/2115:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Γ., Βλάχος Α.1-2
13.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή28/11/2111:00Κουτσούκος Γ., Βλαντούσης Ν., Φιλιππόπουλος Κ.4-1
14.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΕΘΑΝΑΛΙΜΝΩΝΣάββατο27/11/2115:00Σιαχάμη Α., Μακρής Ν., Βλαντούσης Ν.0-6
16.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/11/2114:00Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Ρούσσης Σ.5-2

Γ. Εθνική
5ος όμιλος

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άρης Σκάλας 1-1
Σαντορίνη-Ηλιούπολη 0-0
Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος 2-0
ΑΕ Μυκόνου-Φωστήρας 1-1
Παναρκαδικός-Ερμής Μελιγούς 2-2
Ρεπό: Ερμιονίδα
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ