ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΦΡΟΥΤΩΝ - ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ

Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2022

Ναύπλιο: Τα κορίτσια του Παναθηναϊκού ολοκλήρωσαν με νίκες το τουρνουά «Σπύρος Μπαλάσκας»

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:08:00 π.μ. | | | | |
ΠΑΟ Βόλεϊ
Οι ακαδημίες βόλεϋ του Παναθηναϊκού συνέχισαν με νίκες τους αγώνες τους στο τουρνουά «Σπύρος Μπαλάσκας» που πραγματοποιήθηκε στο κλειστό γυμναστήριο της Αγίας Τριάδας από τις 24 έως τις 25 Σεπτεμβρίου στο Ναύπλιο και έκαναν το 2/2, τόσο οι Κορασίδες αλλά και οι Παγκορασίδες.

Την Κυριακή τα κορίτσια του «τριφυλλιού» αντιμετώπισαν τα αντίστοιχα ηλικιακά τμήματα της ΓΕ Ναυπλίου και αμφότερα νίκησαν με 0-3 σετ.

Στο πρώτο χρονικά ματς οι Παγκορασίδες επιβλήθηκαν με 0-3 σετ και η εξέλιξη των σετ ήταν 9-25, 25-27, 25-27.

Στο επόμενο ματς οι Παγκορασίδες επικράτησαν με το ίδιο σκορ και τα σκορ των σετ ήταν 18-25, 16-25 και 25-27.